Oferta pracy: Global process owner - source to pay

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Global process owner - source to pay
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6495
OBOWIĄZKI:

- ustalanie wizji i strategii globalnego procesu dla procesu end-to-end - definiowanie mierników wydajności procesu (czas cyklu, koszt, wydajność) - zarządzanie zespołem - współpraca z kierownictwem wyższego szczebla - decydowanie o globalnym sposobie działania pracy - zarządzanie wszystkimi odpowiednimi politykami i procedurami - godziny pracy 16-24 - praca w dni wolne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

certyfikat ukończenia Lean Six Sigma Green Belt

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Doradca Klienta

Twój zakres obowiązków: pozyskanie i aktywne prowadzenie klienta obsługa i kontrola procesu sprzedaży obsługa systemu crm realizacja zadań sprzedażowych podpisywanie umów deweloperskich...

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Aktywną sprzedaż produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych Wspieranie klientów w codziennym bankowaniu Telefoniczną...

Specjalista ds. Sprzedaży

Realizacji celów jakościowych oraz sprzedażowych Oferowaniu produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta Budowaniu pozytywnych doświadczeń klientów Wspieraniu klientów w codziennym...