Oferta pracy: Handlowiec - branża motoryzacyjna

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Handlowiec - branża motoryzacyjna
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż części i zamienników do samochodów ciężarowych
  • Doradztwo techniczne
  • Sporządzanie ofert dla klientów
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Wymagania:
  • Wykształcenie mechaniczne lub samochodowe
  • Znajomość podstaw motoryzacji najlepiej w sektorze samochodów ciężarowych
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne warunki współpracy w systemie biznes dla biznesu B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i poziomu sprzedaży
  • Możliwości poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych
  • Współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Project Manager w firmie produkcyjnej (branża oświetleniowa)

Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy w formie premii rocznej Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami Udział w pracy zespołów...

Senior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an...

Lakiernik samochodowy

przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawodu

Kierowca samochodu dostawczego

całoroczne sprzątanie przystanków autobusowych w Zgierzu; odśnieżanie przystanków w okresie zimowym samochodem specjanym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo...

Wulkanizator

wymiana opon, kół, naprawa opon, obręczy kół Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak