Oferta pracy: Mechanik samochodów osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Mechanik samochodów osobowych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/7097
OBOWIĄZKI:
- diagnozowanie usterek pojazdów (Tester diagnostyczny Bosch)- naprawy elektryczne i mechaniczne pojazdów osobowych- obsługa eksploatacyjna pojazdów (wymina oleju, filtrów, opon)- obsługa wyważarek, montażownic do opon- praca na dwie zmiany w godz. od 6.00 do 22.00, od poniedziałku do piątku, a także w soboty w godzinach: 8.00 - 14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

staż pracy minimum 3 miesiąceumiejętność samodzielnego diagnozowania usterek i naprawy samochodów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Inżynier ds. Diagnostyki Maszyn

Profil stanowiska: Wykonywanie pomiarów drgań i interpretacja wyników; Udzielanie zainteresowanym osobom porad specjalistycznych w zakresie diagnostyki drganiowej; Osiowanie turbozespołów i...

Dyrektor Szkoły Ponadpodstawowej

Twój zakres obowiązków: budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku, opracowywanie i prawidłowa realizacja planu pracy szkoły, między innymi szkolnych planów nauczania,...