Oferta pracy: Młodszy Specjalista ds. Księgowych

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Księgowych
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Pomoc w przygotowywaniu rozliczeń finansowych projektów realizowanych przez spółkę.
  • Pomoc w przygotowywaniu miesięcznych/kwartalnych/rocznych raportów wyników finansowych spółki.
  • Pomoc w pracach działu finansowo-księgowego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub kierunki pokrewne.
  • Znajomość procesu kontrolingu finansowego.
  • Doświadczenie w zarządzaniu gwarancjami bankowymi i/lub ubezpieczeniowymi.
  • Doświadczenie w prowadzaniu rozliczeń projektów w spółkach.
  • Znajomość pakietu MS Office, znakomita znajomość programu Excel.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Chęć do nauki i rozwoju, samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość branży budowlanej – dodatkowy atut.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.
  • Miłą atmosferę w pracy.

Project Manager w firmie produkcyjnej (branża oświetleniowa)

Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy w formie premii rocznej Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami Udział w pracy zespołów...

Senior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an...

Lakiernik samochodowy

przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawodu

Kierowca samochodu dostawczego

całoroczne sprzątanie przystanków autobusowych w Zgierzu; odśnieżanie przystanków w okresie zimowym samochodem specjanym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo...

Wulkanizator

wymiana opon, kół, naprawa opon, obręczy kół Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak