Oferta pracy: Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4942
OBOWIĄZKI:

- rozkładanie towaru na półkach magazynowych - pakowanie towarów - obsługa sprzętu do pakowania i skanera magazynowego - prowadzenie kontroli próbek towarów w zakresie średnic wewn. i zewn. oraz twardości stali przy pomocy urządzeń wskazanych w wymaganiach wobec kandydatów Umowa zlecenie na okres: 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi skanera oraz sprzętu do pakowania umiejętność obsługi wysokościomierza MITUTOYO oraz twardościomierza ROCKWELLA HRB, HRC, HRA bardzo dobra kondycja fizyczna

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

Jeżeli: cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku oraz różnorodność lubisz pracę w sprzedaży chcesz mieć wpływ na swoje wyniki czerpiesz przyjemność z pracy z ludźmi i poszukiwania...

Pracownik Hali - Warzywa / Owoce

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie...